SSC

Mažeikių rajono savivaldybė – 7-oje vietoje

2019 m. savivaldybių reitinge pagal švietimo parametrus tarp 60 savivaldybių Mažeikių rajono savivaldybė – 7-ojoje vietoje!

Jau keletą metų iš žurnalo „Reitingai“ sudaryto reitingo pirmojo dešimtuko neiškrentanti Mažeikių rajono savivaldybė šiemet ir vėl užėmė aukštą poziciją. Šį kartą reitingas sudarytas remiantis ne akademiniais, o mokinių savijautos, pagalbos, stojimo į nemokamas studijų vietas ir kitais svarbiais parametrais. Ypač svarbus mokinių savijautos rodiklis. Mažeikių rajono savivaldybė minima tarp tų, kur vaikai ir gerai mokosi, ir gerai jaučiasi – daugiau nei 55 proc. mokinių.

Gabijos ir Merkelio Račkausko gimnazijos nuo 2014 m. neužleidžia pozicijų geriausių mokyklų, nesirenkančių mokinių, pirmajame šimtuke. Viekšnių ir Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos pateko į antrąjį šimtuką. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija – 3-iajame šimtuke iš 359 šalies gimnazijų, nesirenkančių mokinių. Merkelio Račkausko gimnazija – viena iš 7 stiprių šalies gimnazijų.

Lietuvos pradinių mokyklų ir progimnazijų reitinge pagal 4 klasės mokinių akademinius pasiekimus tarp 150 mokyklų „Vyturio“ pradinė mokykla –7-ojoje vietoje, „Ventos“ progimnazija – 19-ojoje, ji taip pat įvardinta kaip viena iš mokyklų, sukuriančių didžiausią pridėtinę vertę. Kazimiero Jagmino pradinė mokykla – 106-ojoje vietoje. Pagal 8 klasės mokinių pasiekimus tarp 90 mokyklų „Ventos“ progimnazija yra 53-iojoje vietoje.

Tarp iškilių gimnazijų mokytojų minimos Gabijos gimnazijos fizikos mokytoja Genovaitė Meinorienė ir biologijos mokytoja Virginija Dambrauskaitė. Tarp pradinių mokyklų mokytojų – „Žiburėlio“ pradinės mokyklos mokytojos Daiva Radzienė ir Alė Vizgirdienė.

Savivaldybės informacija ir nuotrauka

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode