SSC

Socialiniai darbuotojai tobulinosi Vilniuje

BĮ Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos darbuotojai dalyvavo 2019 m. lapkričio 5 d. sostinės „Vaidilos“ teatre vykusioje Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) organizuotoje konferencijoje „Žingsniai 2019“. Joje buvo kalbama apie mažus darbus, virstančius kasdienio gyvenimo stebuklais. Savo įžvalgomis dalijosi pranešėjai: aktorė ir savanorė Ilona Balsytė, judėjimo „Moterų Pasaulyje“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė, institucinės globos pertvarkos projekto atstovai, kulinarinių klasių mokyklose kūrėjas Alfas Ivanauskas.

 

 

Konferencijos metu buvo paskelbti ir apdovanoti sėkmės istorijų „Žingsniai 2019“ nugalėtojai. Jų tarpe buvo ir mūsų, BĮ Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos vykdomas projektas „Socialinių paslaugų plėtra Mažeikių mieste“. Tai vienos mažeikiškės sėkmės istoriją ir pokyčiai jos gyvenime pradėjus dalyvauti „Atokvėpio“ programoje.

Projektas aprašytas ESFA išleistame žurnale. Tarnybos darbuotojai parsivežė ESFA direktoriaus Povilo Česonio įteiktą apdovanojimą už puikius rezultatus, vykdant ESFA projektą.

Nuotraukoje: Europos struktūrinio fondo agentūros direktorius Povilas Česonis, BĮ Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnybos direktorė Zita Jonauskienė ir socialinė darbuotoja-projekto vadovė Justina Skunsmonienė.

        

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode