SSC

TOP 3 patarimai, kaip išsirinkti dirbtinę kalėdinę eglutę

Kalėdos jau ne už kalnų, o joms artėjant kyla ir daugybė klausimų: kokią Kalėdų eglutę pasirinkti – tikrą ar dirbtinę, kokius eglutės žaisliukus bei kalėdines girliandas įsigyti? Jei nuspręsite pirkti dirbtinę kalėdinę eglutę, pateikiame keletą patarimų, kurie padės apsispręsti, kokia eglutė jūsų namams tiks geriausiai.

Pastaraisiais metais dirbtinės eglutės tapo vis populiaresnės. Skirtingai nei gyvos eglės, dirbtinės eglutės stovės visą kalėdinį bei Naujųjų metų laikotarpį ir džiugins jus daugelį metų bei, kas yra nepaprastai svarbu, nebus naikinami miškai. Jei jūs, kaip ir tūkstančiai kitų žmonių, teikiate pirmenybę gamtos tausojimui, prekyboje vyrauja gausus dirbtinių eglučių pasirinkimas.

Taigi, priimant sprendimą, kokią dirbtinę eglutę pirkti, kyla klausimas - kaip išsirinkti tinkamą modelį? Reikėtų atkreipti dėmesį į tokius parametrus:

• eglutės spyglių medžiaga ir spalva;

• medžio siluetas ir šakų tvirtinimo būdas;

• apatinių eglutės šakų aukštis ir skersmuo;

• sniego efektas;

• ar yra įmontuota girlianda ir kitos dekoracijos.

Panagrinėkime keletą iš šių charakteristikų išsamiau.

1.                         Pasirinkite eglutės spyglių rūšį

Kalėdinės eglutės spyglių medžiagos pasirinkimas lems, kaip natūraliai atrodys jūsų dirbtinė eglė. Prekyboje yra:

·       Kalėdų eglutė, pagaminta iš PVC spyglių.

Tai yra labiausiai paplitęs ir nebrangus pasirinkimas. Spygliai yra minkšti, juos galima suspausti rankoje. Tokios eglutės paprastai yra nebrangios, gana purios, tačiau jos visai neprimena natūralios eglutės.

·       Iš valo pagaminta eglutė.

Tokia eglutė primena pušį. Jos spygliai yra ilgi ir tankūs. Valas yra suvyniotas ant vielos, o pačiame pagrinde yra ruda plėvelė, imituojanti medieną. Dažnai ši medžiaga sujungiama su PVC. Šios eglutės yra ypač purios.

2.                         Nuspręskite dėl eglutės spyglių spalvos

Tai, ar pirkinys atrodys kaip tikras medis iš miško tankmės, priklausys ir nuo to, kokią spyglių spalvą pasirinksite:

       Klasikinė žalia. Atrodytų, viskas paprasta - tikslus natūralių spalvų hitas. Pasirodo, ne. Kalėdų eglutė gali būti monofoninė, gali būti su šakomis, kurių kiekviena yra nudažyta savo spalva, arba ji gali sujungti visiškai skirtingus žalios spalvos atspalvius ant vienos šakos - nuo labai šviesios iki tamsiai žalios.

       Mėlyna spalva – dažniausiai tinka tankiems medžiams.

       Balta eglutė. Tokia eglutė sukuria pasakišką snieguoto miško atmosferą kambaryje.

3.                         Kalėdų eglutės siluetas: rūšys ir ypatybės

Kalėdinės eglutės išvaizda ar forma yra vienas iš svarbiausių atrankos kriterijų. Čia reikia remtis ne tik savo pageidavimais, bet ir kambario, kuriame ketinate įrengti kalėdinę eglutę, dydžiu, lubų aukščiu bei atsižvelgti į baldus.

Šiuo metu prekyboje yra kelių siluetų rūšių eglučių:

       Klasikinis medis (A formos siluetas).

Šios eglutės forma kiek įmanoma primena natūralų atitikmenį.

       Kompaktiška dirbtinė eglutė išsiskiria susiaurintomis apatinėmis šakomis.

Tuo pačiu metu puošnumas ir tūris išlaikomi maksimaliai, o spygliai yra pakankamai ilgi. Butui puikus pasirinkimas yra „liekna“ eglutė, nes užteks vietos stalui, šokių aikštelei organizuoti bei vaikų žaidimo zonai.

       Siaura dirbtinė eglutė - grakštus medis tankiomis šakelėmis ir trumpais spygliais.

   Nestandartinė arba dizainerio sukurta eglutė. Tokia eglutė gali būti bet kokia - fantazijai ribų nėra!

Taigi yra daugybė įvairių kalėdinės eglutės variantų. Jei norite įsigyti kokybišką kalėdinę eglutę internetu, eglutės žaisliukus prie jos bei papuošti kalėdine girlianda, apsilankykite internetinėje parduotuvėje kalėdos.lt. Leiskite mums sukurti jūsų Kalėdų pasaką!

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode