SSC

Ugniagesiai sulaukia dešimčių pranešimų apie vėjo nuverstus medžius

Antradienio rytą ugniagesiai sulaukia dešimčių pranešimų apie vėjo išverstus medžius ir nulaužytas šakas: daugiausiai pranešimų gauta iš Kauno apskrities, medžiai apgadino ir keletą automobilių.

Kaip BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė, nuo šešių ryto jau gauti 37 pranešimai, tačiau sulaukiama vis naujų skambučių.

„Ta informacija labai kintanti, nes gaunami vis nauji pagalbos pranešimai“, – sakė ji.

Kauno apskrityje tokių pranešimų jau gauta 20, Marijampolės – penki, Utenos apskrityje – keturi, Alytaus – trys. Po du kartus vykta į iškvietimus Panevėžio ir Vilniaus apskrityse, vieną Tauragėje.

Kėdainių rajone po audros medis ant dviejų automobilių – „Audi A6“ ir „VW Passat“, Kaune pranešta apie du įvykius, kai medžiai užvirto ant „Toyota“ ir „Škoda“ automobilių.

Visagine užvirtęs medis apgadino automobilį „Chrysler“.

Vilniuje Naugarduko gatvėje esančio namo kieme medis užvirto ir apgadino net tris automobilius.

Bendrovė „Kelių priežiūra“ skelbia, jog antradienį nuo ankstyvo ryto visoje Lietuvoje kelius barstė ir valė 24 mechanizmai.

„Kelių priežiūros“ duomenimis, kritulių bus gausu iki vidurdienio, dangos temperatūra šiuo metu yra teigiama, kelininkai vis dar darbuojasi Pietų, Rytų regionų ir A1, A2 keliuose.

Autoriai: Jūratė Damulytė, Austėja Masiokaitė-Liubinienė

Vilnius, gegužės 12 d. (BNS).

Budas.lt archyvo nuotrauka

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode