R. Požėla: policininko nužudymo vietoje Mažeikių rajone rastas apdegęs kūnas – žmogaus

Mažeikių rajone, policininko nužudymo vietoje, rastas apdegęs kūnas neabejotinai yra žmogaus – vyro, sako Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„Ekspertas preliminariai pasakė, kad tai yra vyriškos lyties kūnas. Kad žmogus, abejonių nekyla, kad vyras. Tik neaišku, koks tai vyras“, – BNS telefonu iš įvykio vietos sakė šalies policijos vadovas.

Telšių apskrities policijos viršininkas Remigijus Rudminas anksčiau tvirtino, kad nebuvo aišku, ar tai žmogaus kūnas. Jis teigė, kad tai galėjo būti ir šuns kūnas.

Šiuo metu ekspertai renka asmenybei nustatyti reikiamus tyrimus – mėginiai sraigtasparniu bus skraidinami į Vilnių ir tiriami prioriteto tvarka.

„Mėginiai pasieniečių sraigtasparniu bus nugabenti į Vilniuje esančią laboratoriją, kur bus vykdoma ekspertizė. Atsakymų tikimės kuo greičiau. Jeigu viskas pavyks, galbūt dar šiandien turėsim atsakymus. Ekspertizė bus atliekama prioriteto tvarka“, – teigė R. Požėla.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS sakė, jog rezultatus tikimasi turėti per 5–6 valandas, apie vidurnaktį.

Ekspertizės metu bus siekiama išsiaiškinti, ar apdegęs kūnas yra policininką penktadienį nušovusio įtariamojo Stasio Braso. Anksčiau policija pranešė, kad šalia apdegusio kūno rastas ir ginklas.

Mažeikių rajone, Birbiliškės kaime, ginkluotas vyras penktadienį nušovė į iškvietimą dėl psichologinio smurto artimoje aplinkoje atvykusį 40 metų Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūną, kinologą Saulių Žymantą ir sužalojo jo partnerę – pareigūnė pristatyta į ligoninę, jos gyvybei pavojus negresia.

Policija teigė, kad mirtinus šūvius į pareigūną paleidęs vyras grasino nužudyti savo sutuoktinę – apie tai pranešimą policija gavo ketvirtadienį, tačiau nuvykę pareigūnai vyro nerado. Nuvykus patikrinti penktadienio rytą, vyras pareigūnus pasitiko šūviais.

Generalinio komisaro Renato Požėlos teigimu, šiuo metu įtariamo žudiko žmona yra prižiūrima policijos pareigūnų, jai suteikiama psichologinė pagalba.

Autorius Ramūnas Jakubauskas

BNS

BNS nuotrauka

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode