Nauja – sena

 

Praūžė rinkimai. Nors šiemet jie vyko kitaip nei anksčiau. Ir ne tik dėl gausesnio rinkėjų skaičiaus. Rezultatų tendencijas būdavo galima matyti beveik nuo pradžių. Šiemet ir prognozuoti buvo sunku. Niekas nesitikėjo, kad viena skaitlingiausių partijų taip žemai kris. Niekas nesitikėjo, kad konservatoriai taip aukštai iškils.

Mažeikiuose niekas nesitikėjo, kad antrame ture netęs kovos dabartinis meras. Ir dar labiau nesitikėjo, net pats kandidatas, kad jis, tik dar visai neseniai įšokęs į rinkimų traukinį, pasieks galutinę stotelę. Beveik. Bent jau taip įsitikinę dabartiniai valdžios atstovai, ruošiantys užduotis ir nurodymus naujam merui.

Postai padalinti. Pokyčių nebus. Bent jau didelių. Net socialiniame tinkle, nuotraukoje „žydeliai“ lankosi mero kabinete ir ten... naujasis meras. Komentare ir rašoma, kad viskas bus po senovei. Tačiau, kadangi šiemet rinkimai neprognozuojami, gal ir antrajame ture viskas pakryps kitaip. Pažiūrėsim.

Kalbant apie tarybą, sąrašuose daug naujų veidų, vieni senieji patys pasitraukė, kitų neišrinko. Priklausomai nuo to, kas taps meru, administracijos direktoriumi ar užims kitą postą, tas sąrašas pasislinks į priekį, gal dar bus ir atsisakiusiųjų tarybos nario mandato... Viskas paaiškės po pirmojo posėdžio, kuris, kaip kalba politikai, turėtų įvykti apie Velykas.

Šiandien – Tarptautinė moters diena. Pirmadienį – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė. O dar ir savaitgalis. Galime atitrūkti nuo politikos, rinkimų ir pasigrožėti ankstyvu pavasariu, mus supančia aplinka bei artimųjų meile.

Gerų emocijų!

Powered by BaltiCode