Romas

Kunigas savo aistrą atrado turistinėje kelionėje

Žagarėje klebonu dirbantis Marius Dyglys jau kuris garsėja, ne tik kaip pasišventęs dvasininkas. Klebonas M. Dyglys jau antrus metus tautiečius lydi piligriminėse kelionėse į Vatikaną, Izraelį ir kt. šalis, niekad nepamiršdamas ir vietinių ekskursantų.

Pašaukimą atrado kelionėje

M. Dyglys praėjusiais metais baigė Šiaulių turizmo informacijos centro organizuojamus gidų kursus. Šiuo metu jis yra vienintelis gidu dirbantis kunigas visoje šalyje.

„Tai mano pomėgis, kurio net nepavadinčiau darbu. Tai būdas, kuriuo mezgami draugiški ryšiai“, – sako kunigas M. Dyglys. Šį savo pomėgį jis atrado visai atsitiktinai. Kartą viešėdamas Kroatijoje jis liko nepatenkintas vietinio gido paslaugos. Tai jam nesunkiai padėjo save įsivaizduoti analogiškame vaidmenyje. Netrukus paaiškėjo, kad jis nesuklydo – M. Dygliui, kaip gidui, per metus nė kart neprireikė reklamos paslaugų – žmones veržti veržiasi į jo keliones.

 

Gidai – kaip niekad paklausūs

M. Dyglys neabejoja, kad norinčiųjų tapti gidais dvasininkijoje atsiras ir daugiau. Nauji gidai turėtų nesunkiai įsilieti į turizmo rinką – pastaraisiais metu Šiauliuose turistų skaičius išaugo dukart.

Norintieji tapti gidais šiuo metu gali įgyvendinti savo norą. Šiaulių TIC kviečia į gidų kursus. Norinčiųjų kaip niekad daug, liko vos kelios laisvos vietos. Šiuos kursus baigusieji tampa antros kategorijos gidais. Kursų pradžia – lapkričio -14 oji. Dėl kursų kreiptis į Šiaulių TIC tel. 841 523 110.

Asta VOLKOVAITĖ, Šiaulių turizmo informacijos centras

Komentarai  

0 #2 Nelly 2018-03-23 08:26
You need to be a part of a contest for one of the
highest quality websites online. I am going to highly recommend this site!


Also visit my web blog :: Locke Essay Book Iv: http://ugukuy.2essaywriter.com/308-locke-essay-book-iv.html
Cituoti
0 #1 Roseanne 2018-02-09 13:58
Hmm is anyone else having problems with The Easiest Way to Write an Essay: http://assignmenthelp24.com/the-easiest-way-to-write-an-essay/ images
on this blog loading? I'm trying to figure out if its a problem on my
end or if it's the blog. Any responses would be greatly appreciated.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode